Facebook

 

Reakcia Ľ. Blahu na vyhrážanie sa belgického premiéra Ch. Michela krajinám V4 vylúčením zo Schengenu.

Zmysel Schengenu je v ochrane bezpečnosti. A sú to práve Belgičania, ktorí zjavne nedokážu garantovať svoju ani našu bezpečnosť, pretože na ich území sa zgrupujú teroristi a džihádisti, ktorí ohrozujú celý schengenský priestor.
 

Novými pravidlami pre sociálne podnikanie sa už riadi päť podnikov.

14.12.2018 Facebook
Najnovším trom sme tento týždeň aj oficiálne odovzdali štatút registrovaného sociálneho podniku. Všetky sa zameriavajú na zamestnávanie znevýhodnených ľudí, čo si vysoko vážim. Toto je náš prioritný cieľ pri podpore sociálnej ekonomiky, dať možnosť získať pracovné zručnosti ľuďom, ktorí s hľadaním z...
 

Antibyrokratický portál Oversi už ponúka ďalší výpis, ktorý občania nemusia nosiť na úrady - kópiu katastrálnej mapy.

14.12.2018 Facebook
Od septembra sme tak ľuďom ušetrili viac ako štvrť milióna eur na správnych poplatkoch a desiatky tisíc hodín strávených na úradoch. Na fotke sú jeho tvorcovia a tiež cena ITAPA 2018 za najlepší projekt digitalizácie spoločnosti.
 

Dnes sa začal dvojdňový summit lídrov EÚ v Bruseli.

Našou prioritou je vybojovať pre Slovensko čo najviac peňazí z rozpočtu Únie. A večer prišiel na rad aj brexit. Viac informácií už zajtra.
 

Ďakujeme za podporu od zástupcu zamestnávateľov.

Ešte jedno obhliadnutie sa za 19. slávnostným snemom strany SMER - SD, ktorý sa konal v sobotu 8. decembra 2018 v Trenčíne. Pozrite si úvodnú časť príhovoru viceprezidenta Republikovej únie zamestnávateľov Róberta Spišáka.
 

Operačný program Ľudské zdroje je jedným z najúspešnejších operačných programov na Slovensku.

Pomáha zlepšovať kvalitu vzdelávania, zvyšovať zamestnanosť či znižovať podiel ľudí, ktorí sú ohrození chudobou a sociálnym vylúčením. V dobre rozbehnutom tempe implementácie preto treba pokračovať. Viac sa dozviete v príhovore Richarda Rašiho.
 

Atlas Common Challenge 2.0

Zaujímavé video z veľkého medzinárodného cvičenia špeciálnych jednotiek Atlas Common Challenge 2.0, ktoré sme mali v októbri v Komárne. Príslušníci špeciálnych jednotiek z viacerých štátov pod vedením nášho Lynx Commanda oslobodzovali rukojemníkov zajatých počas koncertu.
 

Prejav Petra Pellegriniho na 19.slávnostnom sneme strany v Trenčíne.

Sociálnodemokratický program považujem za najlepší pre túto krajinu. Chceme budovať priateľský štát, ktorý je pre ľudí službou a nie príťažou. Priateľský a starostlivý štát sa musí vedieť postarať najmä o tých, ktorí to najviac potrebujú – o slabých a chorých, musí sa zastať utláčaných a striktne pr...
 

Kauza Gorila je kauzou druhej Dzurindovej vlády!

Cieľ Denníka N a denníka SME je jasný. Pošpiniť nevinných ľudí a vychádzať z presvedčenia, že za klamstvá a krivé obvinenia nebudú niesť žiadnu zodpovednosť. Nevyšlo im spájanie strany SMER - SD s vraždou dvoch mladých ľudí, nevyšlo im obvinenie vo veci únosu vietnamského občana, tak sa rozhodli, že...