Vnútorná politika

Nachádzate sa tu

 

M. Glváč: Toto je slušné Slovensko: Prezident sa zabáva s vrahmi, organizátori protestov pozývajú na tribúnu obhajcu zločincov, Hríba

Chcem poďakovať investigatívnemu novinárovi Martinovi Hanusovi z redakcie postoj.sk, ktorý v týchto dňoch uvádza knihu o vražde študentky Ľudmily Cervanovej s názvom „Hra sa skončila“ za to, že napriek svojmu pôvodnému presvedčeniu o nevine odsúdených vrahov, poctivo hľadal fakty, ktoré mu nakoniec otvorili oči.

Vyššie príplatky za prácu v noci, cez sviatky a cez víkendy sú od 1. mája realitou

Od 1. mája vstupujú do platnosti výrazne vyššie príplatky za prácu zamestnancov v noci, cez víkendy a počas sviatkov. V troch grafikách sa dozviete podrobnejšie, o aké zvýšenia pôjde - budú skutočne zaujímavé a zamestnanci pracujúci v noci, počas víkendov a sviatkov si polepšia o desiatky eur. Sme veľmi radi, že sa tieto príplatky strane SMER - SD podarilo presadiť. A to, že vstupujú do platnosti práve 1.mája, kedy oslavujeme Sviatok práce, nás teší dvojnásobne.

 

Zástupcovia strany SMER – SD v diskusných reláciách

Počas víkendu (28. a 29. 4. 2018) vystúpia zástupcovia strany SMER - SD v diskusných reláciách:

Tablet TV v sobotu - Erik Tomáš, poslanec NR SR,

TA3 „V politike“ v nedeľu od 11.00 hod: Ľuboš Blaha, poslanec NR SR, 

      od 12.00 hod: Robert Fico, predseda strany SMER - SD,

RTVS „O 5 minút 12“: Ján Richter, minister práce, sociálnych veci a rodiny SR,

TV Markíza „25“ - špeciálna nová relácia od 13.00 hod: Peter Pellegrini, predseda vlády SR a podpredseda strany SMER - SD.

Strana SMER – SD rokovala na Pracovnom sneme v Častej - Papierničke

“Už niekoľkokrát v minulosti som avizoval, že je potrebné uvažovať o rozdelení pozície predsedu strany od pozície predsedu vlády. Strana SMER - SD je v súčasnej turbulentnej dobe v unikátnej situácii. Prispôsobili sme preto štruktúry strany na nové politické situácie, ako aj na to, že budeme fungovať v tandeme predseda strany - predseda vlády alebo ak chcete predseda vlády - predseda strany”. Zdôraznil vo svojom príhovore predseda strany Robert Fico na pracovnom sneme strany SMER - SD.

Výjazdové zasadnutie Vlády SR v Sabinove

Na výjazdovom zasadnutí vlády dňa 4. apríla 2018 v Sabinove bola podaná priebežná informácia o realizácii akčného plánu rozvoja okresu Sabinov. Pri výjazdovom zasadnutí vláda schválila uvoľnenie finančných prostriedkov v sume milión eur z rezervy úradu vlády. Tieto prostriedky využije okres Sabinov na rekonštrukcie miestnych komunikácii, budov, chrámov, štadiónov, vybudovanie chodníkov či nových športovísk.

 

Predseda strany SMER – sociálna demokracia Robert Fico sa spolu s kolegami zo strany SMER – SD podpísal do kondolenčnej knihy

„Dnes som sa spolu s kolegami zo strany SMER-SD podpísal do kondolenčnej knihy. Všetkých nás šokovalo, že nás náš nielen vynikajúci kolega, ale aj osobný priateľ tak náhle a bez rozlúčky opustil. Ešte raz by som chcel v mojom mene, aj mene všetkých kolegov, ktorí dnes prišli, vysloviť najúprimnejšiu sústrasť rodine, priateľom a príbuzným. Paľko, česť Tvojej pamiatke.“

Stránky

Subscribe to RSS - Vnútorná politika