Čo týždeň dal

19.04.2020 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

1. Nová vláda sa chváli, že ich programové vyhlásenie je 2x také hrubé ako mala predchádzajúca vláda ? Lenže podstata nie je v kvantite, ale v tom, čo sa reálne splní. Na jednej strane obrovské sľuby, čo všetko dokážu, na druhej strane je “špajza” údajne prázdna. Rozumiete tým rozporom vo vyhláseniach? Lebo ja nie.

2. Rýchlotesty, ktoré dorazili za vlády Petra Pellegriniho, o ktoré bol v Česku veľký záujem boli zlé, ale tie Mistríkové, platené ESET-om, ktoré onedlho pôjdu do obehu, budú perfektné.

3. Minister vnútra a minister obrany si v Krompachoch spravili pompéznu tlačovú besedu a slávnostne odovzdali dávky miestnym Rómom. Uistili nás, že všetko prebehlo hladko a v kľude. Zaujímavé je, že podobne hladko ešte neprišla štátna pomoc pracujúcim, ktorí stále čakajú. Tým ostávajú len oči pre plač a zamyslenie, či nie je lepšie byť neprispôsobivý, nezamestnaný a poberať dávky, než sa o niečo snažiť ?

4. Ľudia ostáva len vydržať, vydržať a ešte raz vydržať. Urobíme maximum, aby to čo už je ostalo zachovanéZdroj: https://www.facebook.com/risoeliassmersd/posts/216215953154307