Kiska čelí najväčšiemu škandálu v dejinách Slovensku.

20.02.2019 Blogy Blogy

ČÍM PREKRYŤ KISKOV ŠKANDÁL? NO PREDSA VADALA!

Nad Kiskom už krútia hlavu aj slušnoľudia, a tak slovenské médiá museli narýchlo nájsť nejakú tému, ktorou by tento Kiskov megaškandál prekryli. Poslúžila sprostosť o telefonáte Fica s Vadalom z roku 2012.

Nejako mi chýba pointa - to akože chcú liberálne médiá navodiť dojem, že šesť rokov pred vraždou Kuciaka, v čase, keď mladý Ján študoval na výške, Fico a Vadala dohadovali jeho vraždu? Alebo aký je zmysel tejto hovadiny?

V PREDVEČER PROTESTOV - AKÁ NÁHODIČKA

Náhodička, náhodná - správa o údajnom telefonáte vyšla von deň pred výročím Kuciakovej smrti - ako rozbuška pre žiaducu emóciu, ktorú chce liberálna mafia vyvolať vo štvrtok na námestí. Ako z učebnice Majdanov.

Ale je to ešte zamotanejšie. Pôvodne sa článok objavil v talianskom denníku La Repubblica. Zjavne nebol smerovaný čitateľovi v Taliansku - nenachádza sa na titulke a treba ho komplikovane hľadať.

ČLÁNOK NA OBJEDNÁVKU

Bežný taliansky čitateľ ho prehliadne, pretože ho nemá prečo zaujať - z hľadiska talianskej reality je total uletený. Nemá prečo zaujať talianského čitateľa. Je však prekvapivo detailný vo vzťahu k Slovensku. Akoby adresátom nebol taliansky čitateľ, ale ten slovenský.

Akoby išlo len o to, aby mohli na Slovensku vyjsť v spriaznených médách veľkolepé titulky, že v Taliansku odhalili špinu na Fica a od rána do večera nič iné v celom Taliansku neriešia. Pritom Taliani majú na saláme, to iba liberálna mafia ukázala, že funguje medzinárodne. Vysvetlím.

SLNIEČKA Z LA REPUBBLICA NENÁVIDIA STREDNÚ EURÓPU

La Repubblica je slniečkársky denník, ktorý fanaticky obhajuje migráciu a šíri nenávisť voči stredoeurópskych štátom, ktoré migráciu odmietajú.

Je logické, že La Repubblica nenávidí aj Fica, rovnako ako aj Orbána, Kascinského a ďalších. A preto radi poslúžili požiadavke slovenských médií, aby spoločne okorenili slovenský Majdan.

LA REPPUBLICA PATRÍ DO TEJ ISTEJ LIBERÁLNEJ MAFIE AKO AKTUALITY.SK

Ale to nie je všetko. La Repubblica patrí do aliancie západoeurópskych médií pod názvom LENA, v ktorej sú členmi aj ďalšie liberálne denníky, vrátane francúzskeho Figara či nemeckého Die Welt.

Osobitne zaujímavý je Die Welt, ktorý je vlastnený Axelom Springerom. Zhodou okolností, ten istý Axel Springer vlastní aj Aktuality.Sk, kde pracoval Kuciak a ktoré od jeho smrti rozpútali nukleárnu vojnu proti Ficovi.

LIBERÁLNA MAFIA NEPOZNÁ HRANÍC

Novinári z Aktualít sa netaja väzbami na svojich "súdruhov" v Nemecku či Taliansku. Rovnako sa nimi netají ani Denník N či SME.

Proste, liberálna mafia veselo funguje ponad hranice. A cieľ je jasný: zničiť politikov, ktorí odmietajú liberalizmus a multikulturalizmus.

SLNIEČKÁRSKA INTERNACIONÁLA

Ich taktika je úplne lacná: v Taliansku na 17.strane vyjde účelový článoček, ktorý má deň pred protestami na Slovensku vyvolať hnev proti Ficovi. V Taliansku tento článok nikoho nezaujíma, no na Slovensku politicky poslúži.

Nabudúce zase v Die Welt napíšu nejaké odhalenie proti Salvinimu a búrku z toho urobia v talianských La Repubblica. A inokedy zase poslúži Figaro. A tak - mafia. Poznáte to.

VRTIEŤ PSOM

A takto sa vytvára senzácia. Vtedy, keď treba. Netreba na to žiadne sprisahania, stačí úplne obyčajná novinárska spolupráca, ktorá je priznaná a preukázaná aj vlastníckou štruktúrou a spoločnou slniečkárskou ideológiou.

A tak talianske slniečka poslúžili: vďaka ním sa liberálne médiá na Slovensku snažia prekryť Kiskov škandál a zároveň prikúriť pred zajtrajšími protestami.

Priatelia, žijeme v čase globálnych sietí. A globálnych mafií. Jednou z najmocnejších mafií je tá liberálna. Má kopu peňazí, pretože za ňou stoja tie najbohatšie korporácie.

DECKÁ MOŽNO OBLBNETE, ALE SLOVENSKO NIE

Korporátne médiá tu nie sú na to, aby chránili bežných ľudí pred nespravodlivosťami - sú tu preto, aby propagovali liberalizmus, migráciu a záujmy svojich vlastníkov.

Decká im to možno žerú. A zajtra si na námestí zahulákajú. Ale každý, kto už vyrástol z puberty, dobre vie, o čo tu ide. Chcú zachrániť Kisku a rozoštvávať Slovensko. Ale ani jedno sa im nepodarí.

Kiska bude za svoje podvody pykať. Nepomôže mu ani priživovanie sa na smrti dvoch mladých ľudí.

Darmo bude zapaľovať sviečočky, keď pred rokom veselo brázdil svahy v Rakúsku... Svoje zločiny neprekryje.
A Majdan tu neprebehne.

Máte smolu, liberálne prasce.