Od Matoviča dávajú všetci ruky preč

08.04.2020 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

1. Matovič dnes vynadal každému, kto neschvaľoval nezmysel, ktorý vďaka nemu nastal na cestách.
? Jeho predsa pracujúci alebo chorí, ktorí sa museli presúvať z okresu do okresu, či už za prácou alebo za lekármi nezaujímajú! Okrem iného nastal problém aj so zásobovaním potravín!
2. Sulík sa pustil do Matoviča s tým, či bol tento chaos potrebný.
? “Jednota” 19 dňovej vlády je neuveriteľná. Od Matoviča sa už dištancovali aj Kollár a Remišová, ale Slováci majú byť asi v kľude ? Zaujímavé je, že Peter Pellegrini to vedel zvládať s prehľadom ?
3. Matovič, ktorý videl nepriateľa v každom, kto ho dnes nenazval “génius”, našiel vinníka. Nie seba, to by od neho ani nikto nečakal. Najskôr vinil kolegov z vlády, potom policajtov a keď videl, že sa zamotáva čoraz viac, jeho obeťou sa stal policajný prezident ? Samozrejme po dnešku začne Matovičov teror voči Lučanskému.
? Tak kto teda zlyhal, keď samotná vláda uznesením prijala kontrolovať všetko, čo má kolesá? ? Keď je Matovič taký čestný, nech teraz vyvodí zodpovednosť hlavne sám voči sebe. Treba začať hľadať nového predsedu vlády. A čím skôr, tým budú škody pre Slovensko menšie.Zdroj: https://www.facebook.com/risoeliassmersd/posts/207852010657368