Páči sa mi ten ideový a hodnotový súboj slovenskej ľavice a pravice.

23.10.2019 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

Páči sa mi ten ideový a hodnotový súboj slovenskej ľavice a pravice. SMER vyťahuje jeden sociálny zákon za druhým, pravica vyťahuje nahrávky, prepisy, kompro a špinu.

SÚBOJ ĽAVICE A GANGSTROV

Toto nie je súboj ľavice a pravice. Toto je súboj ľavice a mafiánskych gangstrov.

A navyše im to ani nejde. Liberáli používajú gangsterské metódy a na tie aj sami zahučia.

Stačí si pozrieť dnešné titulky.

AK DO BASY STRČIA TRNKU, NASLEDOVAŤ MUSÍ MATOVIČ

Trnka vraj odpočúval hostí vo svojej kancelárii a hrozí mu päť rokov za porušenie dôvernosti ústneho prejavu. V poriadku, ale potom sa pýtam: nemal by ísť na päť rokov do basy aj Matovič, ktorý si nahrával Procházku? Pamätáte - s bločkom alebo bez bločku.

V čom je to iné? Je verejný činiteľ? Je. Odpočúval? Odpočúval. Vydiera? Vydiera.

A nemal by už sedieť vo vyšetrovacej väzbe za to, že zverejňuje prepisy sms-iek, ku ktorým sa mohol dostať jedine kriminálnym spôsobom? Ako to, že takíto gangstri ako Matovič ešte behajú po slobode?

PENTA BONZLA BEBLAVÉHO - JE TO ICH ČLOVEK!

Alebo Beblavý. Prská všade naokolo, že aká zlá je Penta. A Penta včera potvrdila, že Beblavý s Haščákom osobne rokoval. To nevymyslíš, to je Beblavý. On normálne paktoval s Haščákom a Pentou! A Penta ho bonzla! Perfektné!

Chaloš navyše sedel v Goriej vláde a sedel tam za Goriliu stranu, ktorá dokonca ešte v roku 2011 do posledných síl bojovala na vláde za Bubeníkovú. Mikloš bol ten najväčší lotor a Beblavý mu robil podržtašku.

A toto sa dnes ide hrať na protigorileho bojovníka a novú tvár!

KEĎ SI KOPEŠ VLASTNÚ JAMU

Čokoľvek vytiahnu, vyznejú vždy ako idioti. Pretože sú až po uši namočení do kšeftov a podvodov. Sú prepojení na Pentu, na Eset, skrátka, na miliardárov, čo tu financujú všetko liberálne a protismerácke. Sú už takí toxickí, že zapáchajú, len otvoria ústa.

Vytiahli Trnku s Kočnerom a iba tým očiernili Haščáka, ktorý financuje ich hlavný denník. Vytiahli Gorilu a ukázali prstom na Beblavého, ktorý ako jediný z aktuálnych lídrov sedel v Gorilej vláde.

THREEMA JE TO NAJVERNEJŠIE SVEDECTVO O KAPITALIZME - KOČNEROVIA, HAŠČÁKOVIA A KISKOVIA SÚ JEHO PODSTATOU

Vyťahujú Threemu, aby ľuďom ukázali, ako funguje ten skvelý kapitalizmus - podnikatelia a mafiáni majú svojich ľudí na súdoch, v médiách, ktovie, kde ešte. A áno, toto je presne ten kapitalizmus, ktorý prišiel po roku 89.

Kočner, Haščák, Sulík, Matovič, Kiska a podobní gauneri zbohatli odpudivým spôsobom a nechali za sebou spúšť.

Dnes sú milionári a topia sa v prachoch. Kým ľudia okolo nich prišli o všetko.

Presne o tomto je kapitalizmus - o Kočneroch, Kiskoch a podobných podvodníkoch. Oni nie sú chyba v systéme, oni sú jeho podstatou.

ZA SOCIALIZMU BY KOČNER AKURÁT TAK ŠMELIL TOVAR Z TUZEXU

Čím viac sa o praktikách podnikateľov bude písať, tým lepšie - ľuďom sa otvárajú oči a vidia, že socializmus je lepší systém než kapitalizmus.

Za bývalého režimu by robil Kočner závozníka vo fabrike a šmelil bonbobiéry z tuzexu, Haščák by veksloval pred Priorom a polícia by sa oňho postarala.

MONŠTRÁ AKO KISKA SA UPICHNÚ V KAŽDOM REŽIME

A Kiska? Ehm, no dobre, to by asi za socíku nebolo lepšie. Tomu by foter z KSČ vybavil teplé miesto niekde v aparáte a súdruh Kiska by vzdychal o tom, aký je Sovietsky zväz úžasný a aká sviňa je Amerika. Mal k tomu našliapnuté, keby nedošiel november.

Hej, hej, žiaden režim nie je dokonalý. Bezcharakterné monštrá ako Kiska sa žiaľ upichnú v každom režime.

SOCIALIZMUS ZNAMENAL SILNÝ ŠTÁT, KAPITALIZMUS ZNAMENÁ MAFIU

Podstata je, že mafia tu nebola. Ani takíto milionári a gangstri ako Kočner. Ani oligarchovia ako hoši z Penty či Esetu. Ani feťáci ako Truban. Skrátka nič, čo tvorí dnešnú opozíciu, za socializmu nebolo v politike.

Socializmus znamenal silný štát, sociálne istoty a poriadok. A presne to chceme. Mafiánska pravica chce rozvrat štátu, milióny pre biznis a bordel. My chceme štát, ktorý sa stará o ľudí.

MY CHCEME SOCIÁLNY ŠTÁT, ONI CHCÚ PENŤÁCKY ŠTÁT

Môžu vytiahnuť aj tisíce nahrávok, ten základný rozdiel je jasný: my sme tí, čo chceme sociálny štát, oni sú tí, čo chcú penťácky štát. Toť vsjo.

A potvrdzujete to každou vašou špinavou nahrávkou, liberálni gangstri. Len tak ďalej


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2432881213617110