Toto sú, prosím pekne, Žaľude. Oportunisti, ktorí zrádzajú, len aby dosiahli moc.

30.09.2019 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

Kiska dnes na zjazde žaľuďov vyhlásil, že oni sú "tím ľudí, ktorí majú svoj vlastný silný príbeh, ktorí obstáli v ťažkých situáciách a vedeli sa postaviť na stranu dobra, pravdy a spravodlivosti".

KEĎ TVOJ SILNÝ PRÍBEH ZAČNE PRIHLÁŠKOU DO KSČ A SKONČÍŠ AKO VEĽKÝ ANTIKOMUNISTA

Ja mu nechcem boriť sebavedomie, ale ten jeho silný príbeh začal prihláškou do komunistickej strany, ktorú okamžite po 89-om zradil a spakoval sa do Ameriky. Charakter.

Najskôr hľadal dobro, pravdu a spravodlivosť v KSČ, potom v USA a nakoniec ho našiel v úžere. Fakt silný príbeh. Natočte o tom film - Talentovaný pán Ripley 2.

OŠKLBÁVAŤ ĽUDÍ NA ÚŽERE, TO UŽ JE LEN DOBRO, PRAVDA A SPRAVODLIVOSŤ

Kiska zbohatol na utrpení chudobných ľudí, keď z nich vyťahoval nekresťanské úroky. Fakt silné.

Skúste si niekedy vypočuť osudy ľudí, ktorých nebankovky pripravili o všetko - mnohí sú dnes bezdomovci, iní prišli o rodinu a dôstojnosť, niektorí zo zúfalstva spáchali samovraždy.

Ale Kiska sa napakoval, tak čo sa stresovať - je to proste silný príbeh. On ľudí ožobračoval v mene dobra, pravdy a spravodlivosti - ako inak.

KEĎ EŠTE AJ PREZIDENTSKÝ ÚRAD ZÍSKAŠ PODVODOM

Do prezidentského úradu sa dostal podvodom, keďže do kampane našlahal ďaleko viac prachov, než dovoľuje zákon. Pán Spravodlivosť.

Ešte si aj svoju kampaň odrátal z daní a obral štát o vyše 150 tisíc EUR. To nevymyslíš, to je Kiska. Pán Dobro.

A keď sa na to došlo, tak utekal za generálnym prokurátorom a loboval za svoju firmu. Pán Pravda.

Ale nebojte, to všetko Kiska robil v mene dobra, pravdy a spravodlivosti. On dokonca aj prelietal štátnym lietadlom domov do Popradu milión eur z peňazí daňových poplatníkov iba kvôli dobru. Naš svätý Andrej, patrón letectva.

KEĎ SA DOPOČUL O VRAŽDE KUCIAKA, OD SAMÉHO DOJATIA TÝŽDEŇ BRÁZDIL SVAHY V RAKÚSKU

Jeho silný príbeh pokračoval na lyžovačke v Rakúsku, keď sa stala vražda novinára. V mene dobra, pravdy a spravodlivosti ďalej veselo brázdil svahy a vrátil sa až o týždeň.

Ale po návrate sa tváril ako bohyňa pomsty Nemesis, zo svojim nohsledom Šeligom zorganizovali Majdan a pokúsil sa prevziať moc. V lyžiarkach a kombinéze. Naš rakúsky hrdina.

A keď mu to nevyšlo, tak si založil Žaluďe, aby mohol ďalej na Slovensku rozsievať nenávisť a americké záujmy. Silnejší príbeh som fakt nepočul. A nikdy ma silnejšie nenutkalo na záchod. Iba keď vidím tohto upoteného podvodníka.

REMIŠOVÁ - MATOVIČOVA PODRŽTAŠKA, EHM, TO JE FAKT SILNÝ PRÍBEH

A ten jeho tím, ježišmária. To vám je tiež samá pravda, dobro a spravodlivosť.

Remišová je až taký silný príbeh, že tri roky robila podtržtašku najväčšiemu psychopatovi slovenskej politiky, ktorý neváhal na svoje daňové podvody zneužiť vlastnú matku.

Potom Matoviča zradila a presedlala na iného daňového podvodníka, ktorý pre zmenu kradol ľuďom pozemky. Silné. Príbeh ako lusk. Dievča má proste odhad na ľudí. Imponujú jej podvodníci.

KEĎ SA ROZSYPEŠ AJ PRI OTÁZKE, KOĽKO ČLENOV MÁ TVOJA STRANA

V čom je, preboha, jej silný príbeh. Jediné, čím za tri roky v politike upútala, bola jej slávna, inteligentná a mimoriadne dôvtipná odpoveď na novinársku otázku, že koľko členov má OĽaNO.

Odvetila, že ehm, ach, och, uhm, ehm, ja, ehm, ach, och, ehm. Pamätáte. Pohotová asi ako Ďuro Truľo na maturite. Fakt hviezda. Silný príbeh!

A najlepšie je, že baba sa hrá na tieňovú ministerku vnútra a živého policajta videla naposledy, keď si robila skúšky na autoškolu. No nekúp to. Pravda, dobro, spravodlivosť a hlavne odbornosť!

ŠELIGA - ZRADCA, ČO USVEDČIL SLUŠNÉ SLOVENSKO

Prepánajána a Šeliga? Najskôr tu na pokyn Dona Kisku zorganizoval hnutie známe pod skratkou SS. Slušné Slovensko. Potom ho zradil, lebo Kiska potreboval dokončiť mandát a nepotreboval predčasné voľby.

A potom celé hnutie skompromitoval, keď vstúpil do Kiskovej strany, čím potvrdil celému Slovensku, že všetky tie protivládne protesty boli len trápnou politickou maškarádou, organizovanou Kiskom a jeho americkými kamošmi.

MR. HYENA

Tancovať na hrobe mladých ľudí za Sorosove prachy - to už je len silný príbeh, Šeliga, to ti poviem. Od toľkej pravdy, dobra a spravodlivosti by jednému až zle prišlo. Zneužívať obete vraždy na politickú kariéru - čo lepšie, pravdivejšie a spravodlivejšie si viete predstaviť?

Toto sú, prosím pekne, Žaľude. Oportunisti, ktorí zrádzajú, len aby dosiahli moc. Kiska zradil komunistov, Remišová Matoviča, Šeliga zradil SS. Toto je spoločný menovateľ ich "silných príbehov". Zrada.

ŽAĽUDE SÚ ZRADCOVIA A ZRADIA AJ SLOVENSKO

A toto ponúkajú aj Slovensku. Zradia nás a odovzdajú Amerike. Ako kolóniu. Za tučný zisk. Lebo oni nerozumejú takým hodnotám ako vlastenectvo, solidarita či česť. Oni poznajú len jedinú hodnotu - doláre.

Vieš čo, milý Andy? Strč si niekam tie tvoje "silné príbehy" a pakuj sa preč. Už si ubližoval Slovensku dosť. Ty nie si za ľudí, ty si za doláre, za Ameriku a za seba.

Tvoja strana je hanba Slovenska. A ľudia ti to vo voľbách zrátajú.


Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2410334642538434