Tri chuťovky na nedeľný večer

20.04.2020 Blogy, Facebook Blogy, Facebook

Matovič sa konečne zobudil a do Domovov sociálnych služieb ide poslať testy. Zhodou okolností to budú Pellegriniho rýchlotesty, ktoré mali byť dávno na dne Dunaja. Igorko po ne zrejme pošle potápačov. To je tak, keď ťa dobehne vlastná lož - tie rýchlotesty boli pre Matoviča najhoršie na svete, no dnes nimi odrazu ide zachraňovať seniorov. Šach-mat.

2. Vláda v programovom vyhlásení plánuje vytvoriť vládne noviny. Mne sa snáď len sníva. Čiže koaličné strany si budú z peňazí daňových poplatníkov platiť vlastnú propagandu. Oni si už z ľudí asi fakt robia srandu. Haló, chaloši, dostali ste desiatky miliónov za voľby - čo tak si koaličný tamtam platiť zo svojich, hm?

3. Ďalšia pecka v programovom vyhlásení je, že eštébakom chcú siahnuť na dôchodky. To je tak neuveriteľne kruté k Budajovi, preboha! Však mu už dajte pokoj - majte srdce. Áno, bol to eštébák, ale to mu fakt chcete brať dôchodok - majte zľutovanie. Mne vám je toho Janka normálne ľúto - ach, takéto vnútorné čistky. Puká mi srdce ;-)

Krásny večer, priatelia!
Zdroj:  https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2600799150158648