Denník SME prerazil ďalšie dno

02.07.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Takáto dehumanizácia ľudí s iným názorom tu od Hitlera nebola.

1. Ich dvorného komentátora Petra Schutza tak rozzúrilo moje trestné oznámenie, že v dnešnom komentári označil neočkovaných ľudí za "dobytok", ktorý má "teľacie IQ" a treba naňho "poriadne dlhý bič"... On sa už úplne opustil.

2. Vtipné na tom je, že Schutz plače, že po 29 rokoch naňho niekto podal trestné oznámenie, a to iba preto, že on, chúďa, chce len diskriminovať a trestať ľudí, až by bolesťou zavýjali.

3. Redaktor SME sa od zlosti nevie nadýchnuť - vyšetrovatelia NAKA totiž prijali moje trestné oznámenie a budú ho ďalej prešetrovať. Juj, keby teraz videl môj úsmev. Od ucha k uchu. 

4. Schutzovi až zovrelo zadnicu z predstavy, že pôjde do basy a na pár rokov príde o svoje krabicové víno. A tak prská okolo seba a prikuruje - vraj neočkovaní ľudia by mali "kvičať ako svine na bitúnku". 

5. SME sa normálne vyžíva v sadistických návrhoch.  Chcú ubližovať väčšine Slovákov, chcú im spôsobovať bolesť, robia z nich monštrá a zvery, ktoré majú trpieť "ako svine". 

6. Ja len dúfam, že vyšetrovateľ tieto fašistické tvrdenia na stránkach SME-čka číta. Na všetky sú paragrafy. A trestná sadzba pre Schutza bude o to vyššia.

7. Vláda naliala do médií milióny, aby šírili nenávisť voči neočkovaným. A oni sa utrhli z reťaze. S takouto živočíšnou zlobou o iných ľuďoch naposledy hovorili nacisti, keď písali o Židoch či Slovanoch.

8. Zodpovednosť nesie vláda. Matovič, Lengvarský, Klus, Sulík... Zavádzajú tu apartheid a rúcajú demokraciu a právny štát. 

9. Zoberte si - tvária sa, že očkovanie na Covid nie je povinné. Ale ak sa nezaočkuješ, nebudeš môcť chodiť do reštaurácií ani do zahraničia a bude z teba podčlovek. Ako hovorí Schutz - "dobytok".

10. Ale to vraj nie je povinné očkovanie... Mimochodom, viete, čo je povinné očkovanie? Na detské choroby také máme. Sankciou je, že dostanete pokutu možno pár sto eur. 

11. Čiže - pri akože dobrovoľnom očkovaní je sankciou, že prídete o svoje ľudské práva a urobia z vás dobytok, ale pri ozajstnom povinnom očkovaní je sankcia, že zaplatíš stovečku a ďalej si žiješ. Perfektné.

12. Nech z ľudí nerobia bláznov. Matovič zavádza prachsprosté povinné očkovanie na Covid. A keďže vakcína na Covid je experimentálna, nútiť takto ľudí je obyčajný štátny teror. 

13. Je to protiústavné a neľudské. Ak NAKA pošle za obhajobu týchto fašistických opatrení redaktora denníka SME na pár rokov do chládku, tak strojcov týchto šialenstiev na čele s Matovičom čaká rovno doživotie.

14. Nie som zástancom kriminalizácie iných názorov, ale s fašistami sa nemožno maznať. Sú isté hranice, ktoré nemožno prekročiť. 

15. Potvrdzuje sa, že denník SME má ďaleko bližšie k fašizmu než k demokracii, a že táto vláda má ďaleko bližšie k NSDAP než k Európe 21. storočia. 

Toto vám neprejde bez následkov, to môžeme sľúbiť.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2992964317608794