Denníku SME sú dobrí aj nacisti, ak treba udrieť do strany SMER - SD

23.06.2021 Články, Videá Články, Videá

Sorosov denník SME sa už roky krúti, aby to nevyzeralo úplne na hulváta. Nenávisť voči SMERU – SD prekrýva ako sa len dá, len aby aspoň trochu voňal farbami objektívnosti.

           Mimikry však nemôžete hrať večne a aj majster pretvárky sa musí raz potknúť. 

            Dnes (22. júna 2021, P. Tkačenko, str. 8) sa SME v jednom zo svojich hlavných komentárov venoval demokratickej úchylke SMERU - SD, ktorý pri očkovaní celkom prirodzene  presadzuje dobrovoľnosť. A dochádza k nekompromisnému záveru, „že vláda má na zavedenie povinného očkovania plné právo“. Aby svojmu tvrdeniu dali v SME argumentačnú váhu, siahli po perle a odkazujú na „dvorného právnika tretej ríše“ Carla Schmitta.  Skoro mi vypadli oči.  Vraj nemá „celkom nepoškvrnenú povesť“, ale v podstate je použiteľný na útok proti SMERU – SD.

Takže, dámy a páni, bez toho, aby som otvoril akúkoľvek encyklopédiu, moje všeobecné vzdelanie mi zaplo všetky signálky a  zo šedej mozgovej kôry vyťahujem, že:

  1. právnik Carl Schmitt bol prominentným členom Hitlerovej nacistickej strany v 30-tych a 40-tych rokoch minulého storočia,
  2. právnik Carl Schmitt bol dvorným obhajcom Hitlera a všetkých jeho svinstiev, osobitne sa preslávil apológiou noci dlhých nožov, kedy Hitlerova soldateska povraždila z oponentov, čo sa len dalo,
  3. právnik Carl Schmitt podporoval pálenie kníh židovských autorov a autorov, ktorí sa inšpirovali židovskými myšlienkami,
  4. právnik Carl Schmitt bol šéfom všetkých nacistických právnikov a pokiaľ si pamätám aj právnického nacistického časopisu.

            Ako nacista, antisemita vydržal do posledných dní II. svetovej vojny a ani po jej skončení nebol schopný žiadnej sebareflexie. A myšlienky tohto nacistického zloducha používa denník SME, aby znevážil princíp dobrovoľnosti, ktorý v SMERE – SD presadzujeme pri očkovaní. Jednoducho, v  SME si pravdepodobne osvojili známu ideu W. Churchilla , že sa spojí aj s diablom, ak to poslúži v boji proti Hitlerovi.  V SME platí, že sa spoja aj s Hitlerom, ak to pomôže poraziť SMER – SD. Toto nepotrebuje žiaden komentár. Ale otázky sú na mieste – kde je angažovaný prokurátor Špeciálnej prokuratúry Honz? Kde sú bojovníci proti antisemitizmu a fašizmu? Kde sú Sorosove mimovládky?

            Teším sa, ako tento príbeh denníka SME porozprávam 9. septembra pred pomníkom obetí nacistického šialenstva podporovaného a ospravedlňovaného dvorným právnikom Hitlera Carlom Schmittom, pretože tento deň sa mi podarilo zákonom presadiť ako pamätný deň obetí holocaustu a rasového násilia.

Zdroj: https://fico.blog.sme.sk/c/562999/robert-fico-denniku-sme-su-dobri-aj-nacisti-ak-treba-udriet-do-strany-smer-sd.html