Je to potvrdené - Naď je dezinformátor a vlastizradca!

16.01.2022 Články, Facebook Články, Facebook

Tak a teraz som zvedavý, či sa dezinformátori Naď a Šeliga ospravedlnia Marošovi Žilinkovi za to, že klamali. 

1. Podľa Naďa mala byť slovenská generálna prokuratúra jediná z EÚ, ktorá bude mať zastúpenie na oslavách 300.výročia ruskej generálnej prokuratúry v Moskve. 

2. Počúvali sme od vládnych predstaviteľov, aké je Rusko izolované a akú robí Maroš Žilinka hanbu. A dnes vyšlo najavo, že v Rusku boli zástupcovia z Talianska, Belgicka či Slovinska. 

3. Boli tam dokonca aj Nóri, ktorí síce nie sú členmi EÚ, ale patria medzi špičku v oblasti demokracie a právneho štátu - a na čele Nórska nestoja burani ako Naď.

4. Tak čo, pán Naď? Šírili ste dezinformáciu a chorobnú nenávisť voči Rusku. Maroš Žilinka v Rusku nerobil hanbu - naopak, dôstojne reprezentoval Slovenskú republiku, ktorú vy ste zradili.

5. Najšialenejšie obvinenie v Naďovom repertoári bolo, že Maroš Žilinka skritizoval Obrannú dohodu s USA iba preto, aby sa tým v Moskve mohol pochváliť.

6. Aký veľký musíte byť buran, že vám vôbec niečo také napadne. Prečo by niekto niečo takéto robil kvôli nejakej zahraničnej ceste? Veď to rozum neberie.

7. A potom mi to došlo. Nerobí to tak naozaj nikto - iba Naď. Inak by mu to nenapadlo ani len použiť ako argument, lebo takúto kravinu v dejinách diplomacie ešte nevymyslel nikto na svete.

8. A tak som si schválne pozrel, kde bol naposledy Naď - a že teda čo si na túto zahraničnú cestu zobral ako svoj tromf, aby sa zahraničným partnerom mohol podhadzovať - lebo toto vyčítal Žilinkovi, takže takto zjavne rozmýšľa.

9. A čuduj sa svete, Naď bol na konci októbra v Spojených štátoch amerických. A tam dojato sľúbil americkému ministrovi obrany, že čo najskôr prijmeme obrannú dohodu.

10. Toho tragéda si Američania možno ani nemuseli kúpiť, on spáchal vlastizradu len preto, aby sa naňho v USA usmiali - lebo tak funguje jeho zakomplexovaná myseľ. To je príšerné.

11. Odkedy sa vrátil z USA, ubehlo len zopár týždňov a šup, Naď schválil totálne nevýhodnú dohodu, ktorá vlastne znamená okupáciu slovenského územia cudzou armádou.

12. Z Washingtonu mu potom zavolal americký minister, cez telefón ho pochválil, Naď radostne vrtel chvostíkom a teší sa na pamľsok z USA.

13. Keď Slovensko zistilo, čo to, preboha, schválil, tak sa naňho spustila vlna kritiky zo strany Smeru aj občianskej spoločnosti a logicky sa pridal aj generálny prokurátor - lebo má na rozdiel od Naďa mozog a česť.

14. A tak po ňom Naď začal vrieskať, že to robí len preto, že išiel do Moskvy - v skutočnosti tým Naď len odhalil vlastné motívy, ktoré mal na ceste do Ameriky v októbri. 

15. Toto všetko ešte jedného dňa bude musieť byť poctivo vyšetrené. Naď klamal o Žilinkovi a jeho ceste do Ruska. A zradil Slovensko iba kvôli svojej trápnej návšteve USA. 

Tak čo, pán minister - mať na čele ministerstva obrany dezinformátora a vlastizradcu, to hádam nie. Keby ste neboli taký nekonečný buran, tak už dávno odstúpite! 

Žilinkovi nesiahate ani po päty - nikto nerobí Slovensku takú hanbu ako vy.Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/472254674271819