Keby vyhlásili majstrovstvá sveta v bezohľadnosti, Slovensko by bralo všetky medaily

24.11.2021 Články, Facebook Články, Facebook

1. Prezidentka Čaputová sa včera priznala, že už od 12. novembra je zaočkovaná treťou dávkou. Tentoraz neboli žiadne kamery, ani odhalené pliecko, ani transparent "vakcína je sloboda". To už akože vakcína nie je sloboda, či čo?

2. Problém je, že očkovanie treťou dávkou je na Slovensku určené pre ľudí nad 55 rokov, lebo sú rizikoví. Schválne som si pozrel, koľko má pani Čaputová rokov a bum, je to 48, čo je o 7 menej. Akosi mi to nevychádza. 

3. Na stránke Bratislavského kraja svieti veľkými písmenami, že ak "máte minimálne 55 rokov", tak šup na včeličku. Môžete mi niekto vysvetliť, čo tam robila 48-ročná pani Čaputová? Tak trochu papalášizmus, Vaše blahorodie, či nie? 

4. Ešte krajší príklad bezohľadnosti a arogancie včera predviedol Igor Matovič. Prevádzky kolabujú, reštaurácie krachujú, nemocnice v panike, ľudia umierajú. A čo na to líder koalície? 

5. On si na svoj fejsbúk vycapí krčah s pohárom a oznamuje: "Ak budete dobrí, tak možno aj limetku dostanete." Takže už tu máme nielen krčah, ale aj limetku. Bravó!

6. Ja chápem, že sociopati nemajú odhad. Nevedia sa vcítiť do utrpenia iných, nevedia ľudsky rozpoznať emócie okolo seba. A potom vznikajú takéto trápne situácie. 

7. Možno si pamätáte na seriál Dexter, ako sa sociopatický masový vrah naučil predstierať elementárne prejavy empatie a citu, aby nebol nápadný. Ehm - Igor Matovič sa to ešte nenaučil. 

8. Ponúknuť krčah s limetkou Slovensku, ktoré je kvôli jeho vláde dva milimetre pred kolapsom, to je tá najodpornejšia arogancia v ľudských dejinách. To Dexter je v porovnaní s týmto frajerom úplný dobrodinec. 

9. Mimochodom, intelektuálnu a emočnú virtuozitu nám predviedol prednedávnom aj premiér Heger, ktorého výrok o protilátkach sa medzitým stal virálom, citujem jeho perlu ducha:

 "Zaočkovaní majú v sebe protilátky a ako dobre vieme, protilátky sú protilátky, preto protilátky, lebo sú proti látky, čiže bojujú proti vírusu, a samozrejme, "elominujú" ho už v zárodku."

10. Áno, priatelia, toto nám vládne. V čase prebiehajúcej katastrofy.

11. Naša milovaná prezidentka nás pred pár týždňami uisťovala, že na tretiu vlnu sú nemocnice pripravené. A odrazu zisťujeme, že Slovensko by aj malo dosť pľúcnych ventilátorov, ale chýba stovky sestričiek. 

12. Oni za tých pár mesiacov od druhej vlny stihli vypudiť z nemocníc toľko zdravotníkov, že dnes dokážeme použiť o 130 menej ventilátorov ako pred rokom. Ale hlavne, že podľa Čaputovej sme lepšie pripravení - perfektné. 

13. Ja len, že dopočutia. 

14. Do pretekov o najväčšieho gaunera sa prirodzene prihlásil aj Daniel Lipšic. Nitriansky prokurátor zistil, že odpočúvanie Roberta Fica bolo od začiatku podvod, lebo vyšetrovateľ Juhás si vymyslel "zločin so strelnou zbraňou", aby mohol odpočúvať poľovnícku chatu. 

15. Ale od Lipšicovej špeciálnej prokuratúry sme sa dozvedeli, že to nevadí a vychrlili hneď nejakú európsku judikatúru, že "ovocie z otráveného stromu" možno aj tak papať. A tým sa vlastne priznali, že to vlastne od začiatku zinscenovali oni a že to bol Lipšic, kto odpočúval Fica. Trafená hus zagágala - ďakujeme, Daniel!

Takto tu na Slovensku žijeme. Čaputová podvádza, Matovič podvádza, Lipšic podvádza a kazateľ Heger vymýšľa krkolomné jazykolamy, aby zabavil národ svojou prostoduchosťou.

Výsledkom ich bezohľadnosti budú tisíce mŕtvych. Slovensko sa rúti do pekla. Posledný nech... zloží telefón. DopočutiaZdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/440477024116251