Redakcii denníka SME mäkne z nenávisti mozog

08.10.2021 Články, Facebook Články, Facebook

AD: „Ako ružinovská bytovka spája Fica a obv. Košča.“ (SME, 8. 10. 2021)

Redakcii denníka SME mäkne z nenávisti mozog.

Dychtivo som čítal príspevok denníka SME, ako ma ružinovská bytovka spája s obv. Koščom. Lebo neviem ako. Čítam druhý, tretíkrát a stále nič. Až keď som si všimol, že autorom je „Zastavme korupciu“ (G. Soros) a že za SME je ten istý človek, pochopil som, že v SME išlo len o titulok Fico – Košč, o nič viac. 

Redakcii SME po vstupe G. Sorosa do tohto denníka zjavne mäkne mozog a potrebuje lekársku starostlivosť ako Matovič na diagnózu nenávisť a klamstvá. 

V roku 2005 (vklad do KN v júli 2005) som si s manželkou dovolil  zmluvou o nadstavbe domu získať vlastníctvo 1 – izbového bytu (44,3 m2) na konci Ružinova. SME klame, že tento obrovský a najluxusnejší byt na svete som „nadobudol vo svojej premiérskej premiére“ (vo vláde som bol až od roku 2006). SME tvrdí, že som nedoložil, „z čoho som kúpu financoval“. Prepáčte, ale to mi je osobne naozaj dosť trápne. Rovnako SME klame, že nevie, „za akých okolností som previedol byt v roku 2009 na R. Kaliňáka“, lebo vraj „podľa katastra o predaj nešlo“. Vklad do katastra 9. 9. 2009 jasne potvrdzuje existenciu kúpnopredajnej zmluvy. 

ČO VETA DENNÍKA SME, TO KLAMSTVO. 

A prichádza čerešnička SME, že teraz bývam v „luxusnej rezidencii“. Ak je môj prenajatý trojizbový byt luxusnou rezidenciou, potom byt novinárky Tódovej v tej istej lokalite je kaštieľ. 

S p. Koščom ma nespája nič, a to sa od nikoho neodťahujem. Je trápne útočiť na trojnásobného premiéra 1 – izbovým bytom z roku 2005 a klamať len sa tak práši. Odporúčam redakcii SME dať si čaj na ukľudnenie. Chápem, že je pre Vás frustrujúce nič nemať a vymýšľať klamstvá. Informujte G. Sorosa, vlastníka denníka SME, že pokus o atentát nevyšiel a Fico stále žije.Zdroj: https://www.facebook.com/robertficosk/posts/417032156447757