Strana SAS ma chce umlčať - liberálni fašisti strácajú nervy!

26.08.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Strácajú nervy. Ľudia ich nenávidia, Smer rastie a tak sú čoraz agresívnejší. 

1. Sulík označil známu vedkyňu za "kravu", Matovič označil svojho poslanca Mičovského za "debila". Takto oni reagujú na kritiku. 

2. Ale čo čakať od ľudí, ktorí polovicu slovenského národa kvôli inému názoru na očkovanie nazývajú "opicami", "čvargou" a "dezolátmi". Primitív sa nezaprie.

3. Matovič čelí fiasku s očkovacou lotériou a tak zase klame, až sa práši. Pred pár dňami tvrdil, že dal 20 miliónov do lotérie preto, aby prilákal ľudí na očkovanie.

4. Nevydalo. Ľudia mu na to kašlú. Slovákov si nekúpiš, mafián! A tak chlapec obrátil - vraj očkovacou lotériou chcel očkovaných odmeniť. 

5. On si šliape po jazyku na dennej báze - takto sa strápňovať, to dokáže len Matovič. Ale hlavne, že po iných vrieska, že sú "debili". Takto nadávať na vlastné hnutie - gratulujeme.

6. Výborne sa zabávam aj na SaS. Strana, ktorá sa oháňa slobodou, na mňa dala podnet a chce mi zobrať ročný plat za moje názory o očkovaní - ževraj som robil reklamu na Horalku.

7. Vyzval som totiž na bojkot sladkostí, ktoré vyrába firma, ktorej majiteľ šíril nenávisť voči nezaočkovaným ľuďom. Pamätáte.

8. Politický bojkot je súčasťou demokratického zápasu a ľavicoví politici k nemu bežne pristupujú voči korporáciám v celom svete za to ako ničia prírodu, šíria rasizmus či vykorisťujú svojich zamestnancov. 

9. Ak by sme toto právo politikom vzali a súkromní podnikatelia by boli vyňatí z politickej kritiky, bolo by to zavŕšením kapitalistickej totality. 

10. Hovorí sa tomu tiež fašizmus a po dnešku môžeme stranu SaS definitívne označiť za fašistickú stranu. To "a" v skratke ich strany je úplne nadbytočné.

11. Najvtipnejšie na tom je, že poslanec SaS, ktorý na mňa podal podnet, sám robil reklamu na Horalku, fotil sa s ňou, ako si ju rve do seba... Ale to vraj nie je reklama. 

12. Reklama je, keď sa odfotíte s keksíkom hodeným v koši a vyzvete k politickému bojkotu nenávistnej firmy, ktorá podporuje apartheid. Perfektné.

13. SaS práve dosiahla intelektuálne dno. Toto by nedal ani Pročko - toto je intelektuálna Mariánska priekopa.

14. Mňa nezastrašia. Už mi zobrali plat vysokoškolského učiteľa a na pokyn Mikulca ma vyhodili z Akadémie Policajného zboru. 

15. A teraz mi chcú zobrať akýkoľvek príjem - teror vlády pokračuje a aj tak im to nepomôže. Slováci ich budú ďalej nenávidieť.

16. Už ma chceli za moje názory zavrieť. Za červenú hviezdu. Za takú, akej sme sa boli pokloniť aj v týchto dňoch na žilinskom cintoríne. Pretože symbolizuje Červenú armádu - našich záchrancov od fašizmu. Našich hrdinov.

17. Nepomohlo im to. Nezľaknem sa ich. Tak ako sa naši starí otcovia a mamy nezľakli fašistov, tak sa ani my nezľakneme liberálnych fašistov z SaS a OĽaNO.

18. Je krásne vidieť, ako im rupli nervy. Ako sa boja ľudí. Ako sú v úzkych. 

19. Áno, budú stále agresívnejší. Budú na nás útočiť. Budú nadávať ľuďom. Budú rozsievať teror. 

20. My ostávame s úsmevom. Ich čas sa kráti a karma si na nich zmľsneZdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/3037677056470853