Vážený pán Matovič, všetci vieme, že ste milionár a zbohatlík, bývate v haciende, vlastníte pol Trnavy a napakovali ste si vačky pri kšeftoch s Majským a pri daňových podvodoch

22.01.2021 Články, Facebook Články, Facebook

Vážený pán Matovič, 

všetci vieme, že ste milionár a zbohatlík, bývate v haciende, vlastníte pol Trnavy a napakovali ste si vačky pri kšeftoch s Majským a pri daňových podvodoch, na ktoré ste zneužili aj vlastnú matku. 

Verte či nie, ale každý na Slovensku sa netopí v prachoch ako vy. Väčšina ľudí musí rátať každý cent, keď si niečo kupuje v obchode a osobitne to platí pre seniorov. 

Je nehanebné, že sa im takto bezcitne vysmievate. Našim starým mamám a starým otcom. 

Najskôr ste im zobrali trináste dôchodky. Potom ste im prikázali nosiť respirátory. A teraz sa na nich smejete, že sa tlačia v obchode, kde si ich chcú kúpiť lacnejšie. Vaša arogancia nepozná hraníc. 

Nie, títo ľudia sa nevyvážajú v pancierovej limuzíne. Ani neposúvajú svojim poradcom 390 tisíc na grantoch. Ani nerobia miliónové kšefty pre trnavské firmičky pri nákupoch testov. Ani nerobia státisícové machinácie s Arca Capital. 

Nie, oni žijú poctivo a čestne. Na rozdiel od vás. Žijú z niekoľkých stovák mesačne. To si vy neviete predstaviť. 

Vždy ste žil iba v papalášskej bubline a pohŕdal ste pracujúcimi ľuďmi - vrieskal ste po nás v parlamente, že pcha, vy platíte ako biznismen obrovské sumy na daniach, tak by vám mal štát slúžiť. 

A vraj učitelia sú len príživníci, lebo nepodnikajú - toto ste tam hulákal, dobre si to pamätám. A dnes takto isto bezočivo kydáte na seniorov. Ako úplný úbožiak. 

Buďte taký láskavý a neotierajte si ústa o chudobnejších ľudí. Neotierajte si ústa o starších ľudí. Nekopte do slabších. 

Správate sa arogantne ako nejaký nabubralý mafiánsky veksláčisko z 90.rokov v šušťákoch a zlatou reťazou na krku, ktorý sa vysmieva všetkým, čo nemajú také fáro ako on - normálne mi z vás prišlo zle, pán Matovič. 

Takto sa správajú len tí najväčší chrapúni. Hanbite sa!
Zdroj: https://www.facebook.com/LBlaha/posts/2859017124336848